TR 2013 – Iridium Rally

Shrnutí z 6. podniku Iridium Rally

Prvním podnikem v roce 2014, šestým celkově, pokračoval v minulém týdnu dvanácti dílný seriál Team Rally 2013. Na tratích Iridium Rally samozřejmě nemohli chybět naši piloti, avšak jejich výkony zůstaly bohužel za očekáváním. Podařilo se získat pouhopouhých 44 bodů a Czech Rally Fans RBR tak po další nepovedené soutěži klesli v celkové tabulce teamů na 11. příčku.

Tomáš Jarolímek tentokráte protrhl dlouhou sérií nepovedených startů a dovezl svou Toyotu Celica na 25. místě celkově a 7. ve skupině A8. Tomášovi se povedlo auto hned na 1RZ otočit na střechu a musel volat na pomoc přítomné diváky, poté ale svou jízdu uklidnil a dokončil bez výraznějších problémů.

Martin Šindelář  vybojoval 66. místo celkově a 10. v nabité skupině S1600. Martinův stabilní výkon, jeden z mála jezdců na kterého se můžeme plně spolehnout.

Tím dalším spolehlivým je již tradičně Petr Beran, Petrovi sice schází trochu více rychlosti, ale dohání to spolehlivostí a na Iridium Rally dokončil jako 82. celkově a 15. ve skupině S1600. Petr v cíli děkoval za krásný závod, k čemuž já se mohu jen připojit, Rally byla krásně poskládána a závodit na vybraných tratích byla radost.

Další podnik startuje na konci měsíce, máme dva týdny na vyladění formy a já doufám, že se nám opět povede potrápit co nejvíce našich soupeřů. Děkuji za přízeň, všem Vám přeji ještě jednou šťastný nový rok 2014 a držte našim klukům palce!