TR 2013 – Carlsbad Rally

Shrnutí z 3. podniku Carlsbad Rally

Západočeskou Carlsbad Rally, 3. pokračování poháru Team Rally, se podařilo dokončit pěti našim posádkám. Do teamové kasičky kluci dovezli celkem 82 bodů a Czech Rally Fans tedy stále drží 10. místo v hodnocení teamů.

Nejúspěšnějším jezdcem našich barev byl opět Dalibor Rafaj, tomu se podařilo vybojovat 23. místo celkově a 7. místo ve skupině S2000. O jedno jediné místečko za Daliborem, jak celkem, tak ve skupině, dojel se ztrátou 29 vteřin Lukáš Zbraněk. Oba kluci podali skvělý výkon a v nabité skupině S2000 zatím dělají CRF jen to nejlepší jméno.

65. celkově dojel Martin Šindelář za jehož zády protnul cílovou fotobuňku těsně další náš pilot, Roman Tomanec. Martin ve skupině S1600 na 9. místě, Roman v N4 na 15. místě. Vypadá to, že náročnou soutěží se obě naše dvojičky prokousávali pospolu, i tak se dá nejspíš dosáhnout úspěchu  Poslední do party viděl cíl Petr Beran, který skončil 76. celkově a 14. ve skupině S1600.

Jako manažer jsem velice spokojen s výkony svých jezdců, né už tak s výkonem svým, až se tuto, prozatím poslední, slabost podaří vyřešit, mohli bychom směle putovat tabulkou vpřed. Do příštího závodu přeji všem mnoho štěstí a velice se těším, budeme bojovat! GO CRF GO!!!

Napsal: – Tomáš Jarolímek –