Team Rally 2013 – Nové fyziky?

 

Pokračovat u TR na starých fyzikách, nebo se vrhnout na nové skupiny nová auta a nové fyziky?

O tomto tématu se debatuje na rbr tránkách ve forum v Team Rally 2013, jaký máte názor vy? Hlasujte ve vlákně Team Rally 2013

Přinášíme pár příspěvků z forum.

 

Walter: Prosim, bylo by mozne udelat mezi jezdci TR anketu zjistujici kdo by radeji jel na novych fyzikach a kdo na starych?

Je asi jeden mesic na to, aby se nove fyziky otestovaly do kompletni podoby. Stihnout by to nemel byt problem, pokud se prihlasi lide, kteri vyzkousi, ze jim vse funguje jak ma. To je opravdu dulezite, protoze me z ruznych duvodu v tuhle chvili odpadli skoro vsichni testeri.

Michal Šenk: Anketu klidně udělat můžeme, ale jeden měsíc na to rozhodně není. Maximálně tak 14-20 dní. Sezónu je nutné nastavit s předstihem a je nutné vědět s čím se vlastně pojede.
Waltře, napiš prosím, kolik je reálně hotových fyzik ve všech možných skupinách. Obavám se že na to spuštění už nezbývá dostatek času. Pokusím se tady tu anketu nastavit, i když na to není čas. Než by anketa mohla mít dostatek hlasujících, aby to mělo nějakou váhu, bude muset být již rozhodnuto.

Anketa je nastavena, pokud má někdo návrh na editaci možných odpovědí, sem s ním! Anketa je omezena na 14 dní. Omlouvám se za chybu v diakritice, není na mé straně.

Ohlasy na fyziky

KOVARICEK Miroslav: Vaší práce si vážím a nejsem proti zavedení nových fyzik. Jen mám pocit, že už na tom děláte přes rok a stále to není dotaženo a jak už psal Hoffi nademnou zatím jsem nezaznamenal jiné auto než S2000, N4 a nové WRC. A najednou chcete během měsíce otestovat a vydat všechny fyziky? Předpokládám, že to souvisí s tím, že Vašek Korál je schopný a ochotný pustit nové fyziky na plugin, nebo se mýlím? Nesleduji Vaši práci detailně a tak mě zajímá, zda je ještě stále nutné spouštět nějaký hack aby fyziky fungovaly? Pokud ano a není to odzkoušené v turnajích (což z pochopitelných důvodů doteď nešlo), tak se mi zdá nešťastné hned na nich spustit TR! Dal bych nové fyziky na plugin jako testovací a pukud se to pořádně otestuje a nebudou s tím problémy, tak ok ať se na nich jezdí. Do té doby je to dle mého názoru předčasné a uspěchané!

 

CERVENKA Filip: Také mi nejde hlasovat (mimo jiné, tam mám problém se zobrazením všech znaků správně). Každopádně u mě jasně poslední možnost a klidně by stačil i týden před startem. Ale bohužel to taky nevidím moc reálně. Co by se mi ale asi líbilo by bylo, kdyby se ty fyziky spustili i na pluginu. Už jsem s nimi cosi odjel a jeví se mi jako naprosto revoluční. Jen by mě zajímalo chování auta třeba na takovém Semetíně a Šumburku či jiných uskákaných českých asfaltech. Třeba na Hrádkách a spol. je za vlhka takový ten černý asfalt zrádný a to by mě zajímalo jak se tak chová nová fyzika.

Kdyby se to nepodařilo rozjet do TR, tak bych navrhoval co nejdřív rozjet fyziky na pluginu a klidně založit speciální šampionát pro ně. Myslím si, Waltere, že tak získáš nejlepší a největší možný test… Myslím, že i účast by byla dobrá, protože to je dle mě dobrý magnet.

Mohlo by se vám líbit...